Ce Yönetim.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Technosoft CE uygulamasıyla çalıştığınız müşterilerinizin iletişim ve kimlik bilgilerini takip edebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizle daha yakın iletişim halinde olabilir, talep ve şikayetlerini saklayabilirsiniz.

İşletme Yönetimi

Technosoft CE uygulamasıyla, işletmenizde çalışan personellerin özlük bilgilerini, personellerinizin katıldığı eğitim etkinliklerinini kayıt altında tutabilir bunları istediğiniz zaman raporlandırabilirsiniz. İşletmenizdeki makine parkını ve makinelerinizin bakımlarını takip edebilirsiniz. Her bir makineniz için bakım personeli atayabilir ve personelin bakım detaylarını yazılımla takip edebilirsiniz.

Sipariş Takibi

Müşterilerinizin siparişlerini daha detaylı olarak tutmanıza yardımcı olur. Müşteri sipariş ve siparişin detaylarını girebilir, her pozun poz tipini görebilirsiniz. Zaman içerisinde siparişlerinizin analizlerini yapabilir, ağırlıklı renk, poz tipi, cam, mermer gibi detayların kullanıldığını raporlayabilirsiniz.

Müşteri Şikayeti Takibi

Technosoft CE uygulamasıyla müşterilerinizin siparişler hakkında talep ve şikayetlerinin takibini yapabilirsiniz. Talepleri statülerine veya tarihe göre tasnif ederek müşterilerinize hızlı geri dönüş sağlamanıza yardımcı olur.

Üretim Takibi

Technosoft CE uygulaması sipariş pozlarınızın ısı, ses, nem geçirgenlik değerlerini girilen poz detaylarından otomatik olarak hesaplar ve her bir poz için CE etiketi basar. Diğer uygulamalarda olmayan bu üstün özelliği sayesinde siz sadece işinize odaklanabilir detaylı ve karmaşık hesapları Technosoft CE uygulamasına güvenle bırakabilirsiniz.

Kullanım

Modern yazılım teknolojileri ile hazırlanan Technosoft CE uygulaması size kullanılması en kolay arayüzü sağlamaktadır. Tüm ekranlar ve bilgi girişleri sizin için sadeleştirilmiş ve en pratik hale getirilmiştir. Karmaşık formarla boğuşmadan en sade biçimde kullanabilirsiniz. Dilerseniz veritabanını harici raporlama yazılımlarıyla da kullanabilir kendiniz için yeni raporlar tasarlayabilirsiniz

Bir yanıt yazın