Hakkımızda

Tarihçe

Sektördeki saygınlığımızı bize olan güveninizle koruyoruz.

1988 yılında tasarımına başlanan “PD Plastik Doğrama Otomasyonu” yazılımıyla ticari faaliyetlerine başlayan Technosoft kurulduğu günden bu yana geliştirdiği uygulamalar ve kaliteli servis anlayışıyla sektörde haklı bir konuma gelmiş bulunmaktadır. 9 kişilik personeliyle 80’den fazla plastik doğrama markasına ve yurt içinde 9.000den fazla plastik doğrama üreticisine hizmet vermektedir.

Yurt dışında 60 ülkede15.530 kullanıcısıyla Türk ve yabancı markalara hizmet veren technosoft ürünlerinin 9 dilde tercümesi tamamlanmıştır.

Technosoft ürünleri sadece Türkiye içinde değil yurt dışında da firmaların öncelikli tercihi haline gelmiş ve ülkemizi temsil etmektedir.

 

Kalite Politikamız

Müşterilerin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için , sunduğu hizmetin kalitesini sürekli arttırmak Kendi konusunda en iyi hizmeti verebilmek için sürekli araştırma yapmak Hizmetlerin verilmesi sırasında meydana gelen israf ziyan ve hataları sürekli analiz ederek en aza indirgemek ve böylece maliyetleri düşürmek Çalışma verimliliğini iyileştirmek için çalışanların iş becerilerini geliştirecek eğitimler sağlamak.

 

Vizyonumuz

Technosoft ,ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.
Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan Maliyet zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca fiyat gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Bizler Technosoft Ailesi olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Bunu taahhüt ediyoruz.

 

Çalışma İlkelerimiz
Müşterilerine değer katan iş ortaklıkları sunmak,
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşteri odaklı hizmet sunmak,
Kurulan iş ortaklıklarının uzun ömürlü olmasını sağlamak,
Konusunda uzman çalışanları ile sürekli ARGE çalışmaları yapmak ve bilişim teknolojilerindeki ihtisas alanlarını genişletmek,
İnsana yatırım yaparak çalışan mutluluğunu sağlamak,
Yenilikçi ve yaratıcı kimliğini uzmanlık alanları ile birleştirmek,
Satış öncesi ve sonrası gerekli hizmeti sunarak müşteri sadakatini arttırmaktır.Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Müşteri Odaklılık, Kalite, Sorumluluk, Gizlilik, Yenilikçilik, Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması.